Депутатський склад

Депутати Гирявоісковецької сільської ради 7 скликання.

1. Давиденко Наталія Петрівна – освіта вища, ДНЗ «Колосок» - завідуюча.
  2. Шевченко Тетяна Григорівна – освіта середня спеціальна, секретар Гирявоісковецької с/р.
  3. Ливицький Олександр Сергійович – освіта вища, директор Гирявоісковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
  4. Іванько Оксана Іванівна – освіта середня спеціальна, медсестра ДНЗ «Колосок».
  5. Іванько Валерій Миколайович – освіта середня спеціальна, спеціаліст –землевпорядник Гирявоісковецької сільської ради.
  6. Фур’єва  Олена Михайлівна – освіта вища, ФОП.
  7. Іщенко Олена Миколаївна – освіта середня спеціальна, техпрацівник в ТОВ «Агро Перемога».
  8. Ралко Алла Миколаївна – освіта вища, бібліотекар Лохвицької ЦРБ.
  9. Омельченко Антоніна Василівна – освіта середня спеціальна, пенсіонер.
  10. Хоменко Сергій Сергійович – освіта вища, майстер виробничої дільниці Лохвицької філії «Полтаваобленерго».
  11. Тімченко Тарас Іванович – освіта середня спеціальна, водій.
  12. Карабаза Наталія Василівна – освіта вища, вчитель Млинівської  ЗОШ І-ІІ ступенів.
  13. Приставка Анатолій Олександрович – освіта середня спеціальна, міліціонер Лохвицького РВ УМВС.
  14. Берестовська Оксана Петрівна – освіта середня спеціальна, завідуюча Старохутірським сільським клубом.